Textova verze

ikonka
Garantovaná kvalita služeb portálu Kroměříž.cz

Jsme profesionálové, a proto můžeme své služby garantovat. Přečtěte si, jaké garance automaticky získáte, pokud se rozhodnete u nás inzerovat

Garance dostupnosti služby a techniky

Garantujeme provoz našeho serveru na 99,98%. Veškeré servisní odstávky a nutné instalace jsou prováděny výhradně způsobem, kdy je obsah přesměrován na jiné zařízení a tedy návštěvník nepozoruje zpomalení nebo nefunkčnost portálu.

Servery jsou umístěny na páteřních sítích nejlepších ISP v České republice.

Hlavní servery jsou v datovém centru Czechie na brněnském uzlu páteřní sítě GTS. Tato síť svými parametry je zřejmě nejlepší sítí v ČR. Do peeringového centra NIX je propojena linkou s propustností 2 Gbps a navíc disponuje zahraniční konektivitou 5 Gbps.

Záložní servery jsou umístěny v datovém centru Nextra v Praze. Propojení do peeringového centra NIX je linkou s propustností 2 Gbps a celkovou zahraniční konektivitou 310 Mbps.

Ochrana Vašeho soukromí

Garantujeme, že Vaše údaje neposkytneme 3. stranám. Můžete kdykoliv požádat o jejich vymazání. Používáme zabezpečené spojení pomocí SSL2 v celé administrační části serveru.

Garance ceny a spokojenosti zákazníka

Dojde-li v průběhu roku ke změnám cen plošné inzerce, řádkové inzerce, kterou jste si předplatili již dříve, nebudeme po Vás žádat žádný doplatek navíc. Máte právo kdykoliv zažádat o změnu údajů ve své prezentaci prostřednictvím webového formuláře ve svém uživatelském účtu. Uveřejníme-li inzerát jinak než bylo zadáno (překlep, špatné zařazení) máte nárok na jeho bezplatné opakování v nejbližším možném termínu.


Normalni verze