Verze pro PDA

ikonka
Penzion a restaurace Zlobice
logo - Penzion a restaurace Zlobice

Penzion a restauraci Zlobice najdete v blízkosti krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami", ležícího v geografickém i historickém středu Moravy. Leží od něj asi jen 5 km, v poklidné obci Zlobice, v nadmořské výšce 228 m. V centru obce, v místě nejstaršího známého osídlení vesnice po levé straně potoka, stojí velká budova - původní selská usedlost č. 45. Počátkem 90. let zde vzniklo restaurační zařízení s kavárnou a velkým společenským sálem zvané "Amerika".

Adresa - ukázat na mapě

Zlobice 45, 768 31 Zlobice, Tel/Fax: 724 794 224
E-mail: restaurace@penzionzlobice.cz, WWW: http://www.penzionzlobice.cz

tisktisknout stránku
Zvitšit Zvětšit fotografii

Penzion Zlobice:kontakty – 724 794 224, 573 502860  www.penzionzlobice.cz

Restaurace Zlobice: kontakty – 724 040 484, 573 502 867  www.penzionzlobice.cz

http://www.facebook.com/pages/Restaurace-Amerika-Zlobice/190180815348

 V přízemí budovy je v provozu restaurační zařízení pro veřejnost, kde je možné se celodenně stravovat. Hosté penzionu mají k dispozici nově rekonstruovaný salonek s 30 místy, kde se podávají snídaně a je možné zde též poobědvat a povečeřet. Tento salonek je k dispozici také pro pořádání různých akcí – svateb, oslav, rautů, pracovních setkání, schůzí, školení atd. V přízemí budovy se nachází veliký společenský sál pro 150 osob s všestranným využitím – např. pro koncerty, firemní akce a školení, předváděcí akce, divadla, plesy, karnevaly, dětská odpoledne, promítání filmů, večírky, taneční zábavy, diskotéky apod. V tomto sále vám můžeme uspořádat svatební či jinou hostinu, setkání absolventů a různé oslavy. Personál restaurace pro vás na objednávku zařídí grilování či domácí zabijačku, zajistí hudbu apod.

Zcela nově bylo přebudováno první patro a provedena vestavba podkroví. Vznikly tak ubytovací kapacity označené jako kategorie ***+, které jistě uspokojí nároky každého hosta. První ubytovací patro nabízí útulné ubytování pro rodiny, skupiny, pracovní kolektivy, sportovní oddíly, skupiny přátel apod. za příjemnou cenu. Najdete zde prostorné apartmány pro 4 – 6 osob, vždy s kuchyňským koutem a samostatným sociálním zařízením. Druhé patro nabízí luxusní a moderní apartmány pro 2 – 4 osoby (větší i s kuchyňským koutem), s možností přistýlky. Každý pokoj zde má svůj specifický design a dominantní barvu.

 

Služby - penzion a restaurace Zlobice

Hlavním cílem penzionu Zlobice je poskytnout komfortní služby ubytování se vším, co vystihuje pojem dovolená. Je místem pohody, relaxace a příjemně stráveného času s přáteli, rodinou či jen v páru. Naše služby zahrnují také  vše, co potřebují firemní akce či setkání se spolužáky ze školy.

Dopřejte si proto klid daný polohou penzionu, který je sice v blízkosti všech služeb města Kroměříže, zároveň však nabízí jedinečné soukromí díky umístění v uzavřeném areálu  a dostatečné vzdálenosti od sousedních domů. Krásný a uklidňující výhled na okolní zahrady a na horizontu na Hostýnské vrchy a okolní stráně jen může doladit pohodu penzionu. Krb, společenská místnost, salonek nebo slunné terasy zpříjemní pobyt a vyčistí hlavu.

Relax a wellness zóna v místě a další v dosahu

Penzion Zlobice  nabízí svým hostům privátní relaxaci u přírodního jezírka v areálu penzionu. K dispozici jsou lehátka a lavičky a různá zákoutí pro oddech. Na přání můžeme zajistit relax a wellnes zónu v Kroměříži, kterou je možné za poplatek využít:

     Finskou saunu
    Páru
    Bazén s protiproudem
    Whirpool – vířivku pro několik osob
    Odpočívárnu
    A také profesionální relaxační či sportovní masáže

Stravování

V penzionu Zlobice není o jídlo nouze. Můžete tak využít bufetové snídaně, anebo vám na přání zajistíme také stravování formou polopenze nebo plné penze. Součástí nabídky je i vybavený bar s alkoholickými a nealkoholickými nápoji.

Služby správce domu

Samozřejmostí je služba správce domu, který vás při příjezdu ubytuje, postará se o všechna vaše přání, například o aktivity ve Zlobicích, Kroměříži a okolí či stravování. Při vašem odjezdu pokoj od vás opět převezme. O nic se tak nestaráte, jen o vlastní volný čas.

Společenské zázemí

Společné chvíle s přáteli, rodinou, kolegy, či s partnerem (obchodním i osobním), můžete strávit v restauraci s krbem nebo na letní terase s možností grilování. K dispozici je salonek pro 30 osob a sál pro 150 osob. Oba se dají využít jako zasedací či školicí místnost. Penzion Zlobice disponuje promítacím plátnem, projektorem a audio technikou, které jsou vhodné nejen  pro školení a firemní prezentace, ale i k soukromému pouštění filmů a fotek z výletů.

WiFi připojení zdarma

Komfortní služby penzionu Zlobice by nebyly kompletní bez bezplatného připojení k bezdrátové síti. WiFi internet tak mohou využít pouze hosté našeho penzionu, díky čemuž nehrozí přetížení sítě. Zařízení je připraveno i na technologicky náročnější firemní školení a stahování většího objemu dat.

Parkování

Parkování pro návštěvníky penzionu je zajištěno přímo v uzavřeném areálu penzionun. Ke každému apartmánu je tak zajištěno komfortní parkování a ještě jsou připravená i místa navíc.

Dětské hřiště

Penzion Zlobice myslí i na pohodu dětí, které se budou moci vyřádit na prolézačkách,  pískovišti nebo houpačce. Rodiče navíc mohou hlídat své ratolesti z příjemných teras okolo penzionu.

Domácí zvířata

V současné době nemáme možnost zajistit ubytování s vašimi domácími mazlíčky.

 

On-line rezervace - penzion Zlobice

Vážení návštěvníci, pomocí on-line formuláře si můžete rezervovat ubytování v našem penzionu.

Rezervaci  můžete také vyřídit telefonicky na čísle 724 794 224 nebo e-mailem na adrese recepce@penzionzlobice.cz.

Check in - od 14 hod., check out - 10.00 hod.

 

Stravování - penzion Zlobice

V přízemí budovy je v provozu restaurační zařízení pro veřejnost, kde je možné se celodenně stravovat. Hosté penzionu mají  k dispozici nově rekonstruovaný salonek s 30 místy, kde se podávají snídaně a je možné zde též poobědvat a povečeřet. Tento salonek je k dispozici také pro pořádání různých akcí – svateb, oslav, rautů, pracovních setkání, schůzí, školení atd. V přízemí budovy se nachází velký společenský sál pro 150 osob s všestranným využitím – např. pro koncerty, firemní akce a školení, předváděcí akce, divadla, plesy, karnevaly, dětská odpoledne, promítání filmů, večírky, taneční zábavy, diskotéky apod. V tomto sále vám můžeme uspořádat svatební či jinou hostinu, setkání absolventů a různé oslavy. Personál restaurace pro vás na objednávku zařídí grilování či domácí zabijačku, zajistí hudbu apod. V suterénu objektu je vinný sklípek, kde až pro 16 osob můžeme nabídnout degustace vína s pohoštěním.

 

 

O restauraci

Restaurace  je umístěná v nádherném prostředí stejnojmeného penzionu v centru vesnice Zlobice ležící 5km od města Kroměříže, nazývaného "Hanáckými Athénami", které se nachází v geografickém i historickém středu Moravy.

Nynější majitel provedl v letech 2009 - 2011 kompletní moderní rekonstrukci celé budovy a jejího okolí. Při rekonstrukci  vytvořil nové, pohodlné, esteticky přitažlivé a komfortní zázemí pro rekreaci, odpočinek a společenské vyžití. Celý areál byl upraven v harmonický celek, vše s ohledem na  potřeby hostů.

Restaurace disponuje nově rekonstruovaným salonkem s 30 místy, s celodenním rovozem, ve kterém může zákazník posnídat,  poobědvat či povečeřet. Tento salonek je k dispozici také pro pořádání různých akcí – svateb, oslav, rautů, pracovních setkání, schůzí, školení atd. V přízemí budovy se nachází veliký společenský sál pro 150 osob s všestranným využitím – např. pro koncerty, firemní akce a školení, předváděcí akce, divadla, plesy, karnevaly, dětská odpoledne, promítání filmů, večírky, taneční zábavy, diskotéky apod. V tomto sále vám můžeme uspořádat svatební či jinou hostinu, setkání absolventů a různé oslavy. Personál restaurace pro vás na objednávku zařídí grilování či domácí zabijačku, zajistí hudbu apod.

 

 

Otevřeno

Po - Čt    11:00 - 22:00
   11:00 - 24:00
So    11:00 - 24:00
Ne    11:00 - 20:00


Provozní doba kuchyně:
Po - So  11:00 - 21:00
Ne  na objednávku

Na každý týden pro Vás připravujeme  poledního menu.

Každý týden Vám nabízíme také speciální „víkendové menu“ – v případě objednání dvou dospělých osob dostáváte 1x dětské menu zdarma.

Vaše svatební oslava, svatební hostina, svatební tabule v restauraci Zlobice?

Naši restauraci Vám nabízíme jako místo pro uspořádání Vaší svatby – pořádání svatebních hostin. Připravíme pro Vás svatební hostinu podle Vaší představy – ať už se jedná o svatební oslavu finančně úspornou, stejně tak můžeme připravit i hostinu pro ty nejnáročnější klienty. Připravíme pro Vás libovolný raut i jiné gastromické zážitky. Více o pořádání svatebních hostin naleznete po kliknutí na odkaz Svatby.

Naše kuchyně

Vyberete si u nás z vícero  druhů pokrmů.  Naše kuchyň používá k přípravě pokrmů jen kvalitní suroviny z místních zdrojů. Samozřejmostí je kvalifikovaný personál a zkušený šéfkuchař. Na naši kompletní nabídku se můžete podívat při kliknutí na Jídelní lístek.

 

 

 

Exteriery penzionu

Pozemek patřící k penzionu byl upraven pro potřeby návštěvníků a ubytovaných hostů. K dispozici je moderní tenisový kurt s umělým travním povrchem, multifunkční hřiště na volejbal, nohejbal, malou kopanou, badminton apod., přírodní jezírko ke koupání, venkovní dětský koutek a uzavřené parkoviště.

Nabízíme možnost zapůjčení kol,  lehátek a sportovního náčiní, jako jsou tenisové rakety, badmintonové rakety, míče na volejbal, nohejbal apod. Travnaté plochy v areálu jsou vysázeny zajímavými dřevinami a květinami, které byly vybrány s ohledem na možnou přítomnost dětí (byly vyloučeny rostliny s trny a jedovatými plody). Naopak - plodící keře jsou návštěvníkům k dispozici. V areálu je bylinková zahrádka pro potřeby kuchyně.  Celý objekt je hlídán kamerovým systémem.

Ceník - penzion Zlobice

Všechny ceny jsou uvedeny v Kč vč. DPH.  Cena pro dítě bez nároku na lůžko činí za noc 100,- Kč a nezahrnuje snídani.

Děti do 12 let mají slevu 30% z ceny lůžka. Cena přistýlky je 350,- Kč za noc se snídaní.

V ceně pokoje je zahrnuto

Doplatek do polopenze činí 200,- Kč na os., do plné penze 300,- Kč.  Oběd a večeře jsou tříchodové. Děti do 12 let mají slevu 30 %  při poloviční porci.

 Ceník naleznete zde:

http://www.penzionzlobice.cz/penzion-cenik

 

 

 

Otevírací doba restaurace
Po - Čt: 11:00 - 22:00
Pá - 11:00 - 24:00
So - 11:00 - 24:00
Ne - 11:00 - 20:00
reklamní pruh
Normalni verze