Růžek
ikonka
Penzion a restaurace Zlobice
logo - Penzion a restaurace Zlobice

Penzion a restauraci Zlobice najdete v blízkosti krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami", ležícího v geografickém i historickém středu Moravy. Leží od něj asi jen 5 km, v poklidné obci Zlobice, v nadmořské výšce 228 m. V centru obce, v místě nejstaršího známého osídlení vesnice po levé straně potoka, stojí velká budova - původní selská usedlost č. 45. Počátkem 90. let zde vzniklo restaurační zařízení s kavárnou a velkým společenským sálem zvané "Amerika".

Adresa - ukázat na mapě

Zlobice 45, 768 31 Zlobice, Tel/Fax: 724 794 224
E-mail: restaurace@penzionzlobice.cz, WWW: http://www.penzionzlobice.cz

Zvitšit Zvětšit fotografii

Penzion Zlobice:kontakty – 724 794 224, 573 502860  www.penzionzlobice.cz

Restaurace Zlobice: kontakty – 724 040 484, 573 502 867  www.penzionzlobice.cz

http://www.facebook.com/pages/Restaurace-Amerika-Zlobice/190180815348

 V přízemí budovy je v provozu restaurační zařízení pro veřejnost, kde je možné se celodenně stravovat. Hosté penzionu mají k dispozici nově rekonstruovaný salonek s 30 místy, kde se podávají snídaně a je možné zde též poobědvat a povečeřet. Tento salonek je k dispozici také pro pořádání různých akcí – svateb, oslav, rautů, pracovních setkání, schůzí, školení atd. V přízemí budovy se nachází veliký společenský sál pro 150 osob s všestranným využitím – např. pro koncerty, firemní akce a školení, předváděcí akce, divadla, plesy, karnevaly, dětská odpoledne, promítání filmů, večírky, taneční zábavy, diskotéky apod. V tomto sále vám můžeme uspořádat svatební či jinou hostinu, setkání absolventů a různé oslavy. Personál restaurace pro vás na objednávku zařídí grilování či domácí zabijačku, zajistí hudbu apod.

Zcela nově bylo přebudováno první patro a provedena vestavba podkroví. Vznikly tak ubytovací kapacity označené jako kategorie ***+, které jistě uspokojí nároky každého hosta. První ubytovací patro nabízí útulné ubytování pro rodiny, skupiny, pracovní kolektivy, sportovní oddíly, skupiny přátel apod. za příjemnou cenu. Najdete zde prostorné apartmány pro 4 – 6 osob, vždy s kuchyňským koutem a samostatným sociálním zařízením. Druhé patro nabízí luxusní a moderní apartmány pro 2 – 4 osoby (větší i s kuchyňským koutem), s možností přistýlky. Každý pokoj zde má svůj specifický design a dominantní barvu.

 

Služby - penzion a restaurace Zlobice

Hlavním cílem penzionu Zlobice je poskytnout komfortní služby ubytování se vším, co vystihuje pojem dovolená. Je místem pohody, relaxace a příjemně stráveného času s přáteli, rodinou či jen v páru. Naše služby zahrnují také  vše, co potřebují firemní akce či setkání se spolužáky ze školy.

Dopřejte si proto klid daný polohou penzionu, který je sice v blízkosti všech služeb města Kroměříže, zároveň však nabízí jedinečné soukromí díky umístění v uzavřeném areálu  a dostatečné vzdálenosti od sousedních domů. Krásný a uklidňující výhled na okolní zahrady a na horizontu na Hostýnské vrchy a okolní stráně jen může doladit pohodu penzionu. Krb, společenská místnost, salonek nebo slunné terasy zpříjemní pobyt a vyčistí hlavu.

Relax a wellness zóna v místě a další v dosahu

Penzion Zlobice  nabízí svým hostům privátní relaxaci u přírodního jezírka v areálu penzionu. K dispozici jsou lehátka a lavičky a různá zákoutí pro oddech. Na přání můžeme zajistit relax a wellnes zónu v Kroměříži, kterou je možné za poplatek využít:

     Finskou saunu
    Páru
    Bazén s protiproudem
    Whirpool – vířivku pro několik osob
    Odpočívárnu
    A také profesionální relaxační či sportovní masáže

Stravování

V penzionu Zlobice není o jídlo nouze. Můžete tak využít bufetové snídaně, anebo vám na přání zajistíme také stravování formou polopenze nebo plné penze. Součástí nabídky je i vybavený bar s alkoholickými a nealkoholickými nápoji.

Služby správce domu

Samozřejmostí je služba správce domu, který vás při příjezdu ubytuje, postará se o všechna vaše přání, například o aktivity ve Zlobicích, Kroměříži a okolí či stravování. Při vašem odjezdu pokoj od vás opět převezme. O nic se tak nestaráte, jen o vlastní volný čas.

Společenské zázemí

Společné chvíle s přáteli, rodinou, kolegy, či s partnerem (obchodním i osobním), můžete strávit v restauraci s krbem nebo na letní terase s možností grilování. K dispozici je salonek pro 30 osob a sál pro 150 osob. Oba se dají využít jako zasedací či školicí místnost. Penzion Zlobice disponuje promítacím plátnem, projektorem a audio technikou, které jsou vhodné nejen  pro školení a firemní prezentace, ale i k soukromému pouštění filmů a fotek z výletů.

WiFi připojení zdarma

Komfortní služby penzionu Zlobice by nebyly kompletní bez bezplatného připojení k bezdrátové síti. WiFi internet tak mohou využít pouze hosté našeho penzionu, díky čemuž nehrozí přetížení sítě. Zařízení je připraveno i na technologicky náročnější firemní školení a stahování většího objemu dat.

Parkování

Parkování pro návštěvníky penzionu je zajištěno přímo v uzavřeném areálu penzionun. Ke každému apartmánu je tak zajištěno komfortní parkování a ještě jsou připravená i místa navíc.

Dětské hřiště

Penzion Zlobice myslí i na pohodu dětí, které se budou moci vyřádit na prolézačkách,  pískovišti nebo houpačce. Rodiče navíc mohou hlídat své ratolesti z příjemných teras okolo penzionu.

Domácí zvířata

V současné době nemáme možnost zajistit ubytování s vašimi domácími mazlíčky.

 

On-line rezervace - penzion Zlobice

Vážení návštěvníci, pomocí on-line formuláře si můžete rezervovat ubytování v našem penzionu.

Rezervaci  můžete také vyřídit telefonicky na čísle 724 794 224 nebo e-mailem na adrese recepce@penzionzlobice.cz.

Check in - od 14 hod., check out - 10.00 hod.

 

Stravování - penzion Zlobice

V přízemí budovy je v provozu restaurační zařízení pro veřejnost, kde je možné se celodenně stravovat. Hosté penzionu mají  k dispozici nově rekonstruovaný salonek s 30 místy, kde se podávají snídaně a je možné zde též poobědvat a povečeřet. Tento salonek je k dispozici také pro pořádání různých akcí – svateb, oslav, rautů, pracovních setkání, schůzí, školení atd. V přízemí budovy se nachází velký společenský sál pro 150 osob s všestranným využitím – např. pro koncerty, firemní akce a školení, předváděcí akce, divadla, plesy, karnevaly, dětská odpoledne, promítání filmů, večírky, taneční zábavy, diskotéky apod. V tomto sále vám můžeme uspořádat svatební či jinou hostinu, setkání absolventů a různé oslavy. Personál restaurace pro vás na objednávku zařídí grilování či domácí zabijačku, zajistí hudbu apod. V suterénu objektu je vinný sklípek, kde až pro 16 osob můžeme nabídnout degustace vína s pohoštěním.

 

 

O restauraci

Restaurace  je umístěná v nádherném prostředí stejnojmeného penzionu v centru vesnice Zlobice ležící 5km od města Kroměříže, nazývaného "Hanáckými Athénami", které se nachází v geografickém i historickém středu Moravy.

Nynější majitel provedl v letech 2009 - 2011 kompletní moderní rekonstrukci celé budovy a jejího okolí. Při rekonstrukci  vytvořil nové, pohodlné, esteticky přitažlivé a komfortní zázemí pro rekreaci, odpočinek a společenské vyžití. Celý areál byl upraven v harmonický celek, vše s ohledem na  potřeby hostů.

Restaurace disponuje nově rekonstruovaným salonkem s 30 místy, s celodenním rovozem, ve kterém může zákazník posnídat,  poobědvat či povečeřet. Tento salonek je k dispozici také pro pořádání různých akcí – svateb, oslav, rautů, pracovních setkání, schůzí, školení atd. V přízemí budovy se nachází veliký společenský sál pro 150 osob s všestranným využitím – např. pro koncerty, firemní akce a školení, předváděcí akce, divadla, plesy, karnevaly, dětská odpoledne, promítání filmů, večírky, taneční zábavy, diskotéky apod. V tomto sále vám můžeme uspořádat svatební či jinou hostinu, setkání absolventů a různé oslavy. Personál restaurace pro vás na objednávku zařídí grilování či domácí zabijačku, zajistí hudbu apod.

 

 

Otevřeno

Po - Čt    11:00 - 22:00
   11:00 - 24:00
So    11:00 - 24:00
Ne    11:00 - 20:00


Provozní doba kuchyně:
Po - So  11:00 - 21:00
Ne  na objednávku

Na každý týden pro Vás připravujeme  poledního menu.

Každý týden Vám nabízíme také speciální „víkendové menu“ – v případě objednání dvou dospělých osob dostáváte 1x dětské menu zdarma.

Vaše svatební oslava, svatební hostina, svatební tabule v restauraci Zlobice?

Naši restauraci Vám nabízíme jako místo pro uspořádání Vaší svatby – pořádání svatebních hostin. Připravíme pro Vás svatební hostinu podle Vaší představy – ať už se jedná o svatební oslavu finančně úspornou, stejně tak můžeme připravit i hostinu pro ty nejnáročnější klienty. Připravíme pro Vás libovolný raut i jiné gastromické zážitky. Více o pořádání svatebních hostin naleznete po kliknutí na odkaz Svatby.

Naše kuchyně

Vyberete si u nás z vícero  druhů pokrmů.  Naše kuchyň používá k přípravě pokrmů jen kvalitní suroviny z místních zdrojů. Samozřejmostí je kvalifikovaný personál a zkušený šéfkuchař. Na naši kompletní nabídku se můžete podívat při kliknutí na Jídelní lístek.

 

 

 

Exteriery penzionu

Pozemek patřící k penzionu byl upraven pro potřeby návštěvníků a ubytovaných hostů. K dispozici je moderní tenisový kurt s umělým travním povrchem, multifunkční hřiště na volejbal, nohejbal, malou kopanou, badminton apod., přírodní jezírko ke koupání, venkovní dětský koutek a uzavřené parkoviště.

Nabízíme možnost zapůjčení kol,  lehátek a sportovního náčiní, jako jsou tenisové rakety, badmintonové rakety, míče na volejbal, nohejbal apod. Travnaté plochy v areálu jsou vysázeny zajímavými dřevinami a květinami, které byly vybrány s ohledem na možnou přítomnost dětí (byly vyloučeny rostliny s trny a jedovatými plody). Naopak - plodící keře jsou návštěvníkům k dispozici. V areálu je bylinková zahrádka pro potřeby kuchyně.  Celý objekt je hlídán kamerovým systémem.

Ceník - penzion Zlobice

Všechny ceny jsou uvedeny v Kč vč. DPH.  Cena pro dítě bez nároku na lůžko činí za noc 100,- Kč a nezahrnuje snídani.

Děti do 12 let mají slevu 30% z ceny lůžka. Cena přistýlky je 350,- Kč za noc se snídaní.

V ceně pokoje je zahrnuto

  • kontinentální snídaně 
  • parkování v uzavřeném areálu penzionu
  • veškeré poplatky
  • vysokorychlostní internet

Doplatek do polopenze činí 200,- Kč na os., do plné penze 300,- Kč.  Oběd a večeře jsou tříchodové. Děti do 12 let mají slevu 30 %  při poloviční porci.

 Ceník naleznete zde:

http://www.penzionzlobice.cz/penzion-cenik

 

 

 

Otevírací doba restaurace
Po - Čt: 11:00 - 22:00
Pá - 11:00 - 24:00
So - 11:00 - 24:00
Ne - 11:00 - 20:00
reklamní pruh

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Hotel Bouček

Hotel Bouček je umístěn v historickém centru města Kroměříže, kde navazuje na tradici...

Restaurace ikona
Restaurace

Hotel La Fresca

Hotel je situován uprostřed jihovýchodní fronty Velkého náměstí v Kroměříži s přímým ...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Historie města

... přezdívané Hanácké Athény ... Prvopočátky města jsou přisuzovány trhové vsi, k...

Biskupská mincovna

Biskupská mincovna ze 17. století byla po 200let místem ražby mincí a medailí olomouc...

Libosad zv. Květná zahrada

Vznikla jako součást stavitelské aktivity biskupa Karla II. Lichtensteina-Kastelkorna...

Muzeum Kroměřížska

Muzeum Kroměřížska má své sídlo v Kroměříži, ale spravuje také Zámek Chropyně, Muzeum...

 
 
 

Televizní program

Přehled reportáží, pořadů a jejich obsahy.

Inet objednávání - MěÚ Kroměříž

Elektronické rezervace, systém WebCall...

Hledáte dům, byt, pozemek

.. či pronájem v Kroměříži? Katalog zde.

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý