Verze pro PDA

ikonka
Gibon park

Gibon park

Gibon park je zábavní centrum pod širým nebem, kde jsou k dispozici různé formy vyžití ať už fyzického či intelektuálního a různou mírou adrenalinového zatížení. Gibon park nabízí tyto atrakce: lanového centrum, obří lanovka, dětský park, rotoball, minigolf, restaurace, minigolf, dětská překážková dráha a další.

Areál koupaliště, Tel/Fax: 777 754 633
E-mail: gibon.park@centrum.cz, WWW: www.gibon-park.cz

tisktisknout stránku
Zvitšit Zvětšit fotografii

Našim základním prvkem je visutá, překážková dráha dlouhá 423 m s překážkami umístěnými do výše 2,5-6 m, která je umístěna v krásné přírodní scénerii v bráně Beskyd – Rožnově pod Radhoštěm.

Dráha, vybudovaná v přírodním prostředí lesoparku v sousedství městského koupaliště a campu má 30 vzájemně propojených úseků se 162 pevnými nebo visutými překážkami s různým stupněm obtížnosti. Dráha je vhodná pro děti od 10 let až po seniory.

Součástí dráhy jsou také 3 úseky lanovky – sjezdu, které umožňují si alespoň trochu oodechnout, ale zároveň zvyšují adrenalinový prožitek.

Při jejím překonávání si má každý možnost ověřit a otestovat svoji momentální fyzickou kondici, zdatnost a zručnost. Stejně tak svoji odvahu a psychickou odolnost.

Není taky nezajímavé pozorovat a posuzovat konání svého blízkého, známého, přítele ze země. Gibon park je místem kde si všichni členové rodiny přijdou na své ať už si vyzkouší svou fyzickou a psychickou zdatnost na překážkové dráze nebo na tzv. G-JUMPU.
Ostatním můžeme nabídnout trochu klidnější formu odpočinku u minigolfu nebo na naší lanovce speciál, která je dlouhá cca 100 m.
Nezapomínáme samozřejmě na naše nejmenší. Pro ně je připraven rozsáhlý dětský park jehož součástí je velké množství atrakcí, prolézaček, trampolíny a také „INDIÁNSKÁ OSADA S TÝPÍM A TOTEMEM“.

Přímo v našem areálu zabezpečíme i jiné aktivity, případně soutěže…

V blízkém nádherném přírodním prostředí Beskyd můžeme nabídnout aktivity na skalách, slaňování, jízdu na koni, paintball, motokáry, jízdu na terénních čtyřkolkách, jízdu na horských kolech, sjezdy na horských koloběžkách, paragliding s instruktorem (tandemový), vodní fotbal.

 

 

 

 

CENÍK

Lanová dráha 200,- Kč/os

G-JUMP 150,- Kč/os

ROTOBALL 150,- Kč/os AKČNÍ CENA

MINIGOLF 30,- Kč/os

Dětský park 20,- Kč/os

Překážková dráha ZDARMA

Indiánská vesnička ZDARMA

Dětský koutek ZDARMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gibon park

Rožnov pod Radhoštěm

Adresa: Koupaliště Rožnov pod Radhoštěm

Jak se tam dostat: Na křižovatce u Eroplánu pokračovat rovně a po několika metrech odbočit vpravo ke koupališti

Telefon: 777 754 633

Provozní doba: Pondělí - neděle 10 - 21 hodin

Co tam mají pro děti: Lanové centrum, obří lanovka, dětský park, minigolf, G-Jump, to vše na jednom místě v areálu koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm. Základním prvkem je visutá, překážková dráha dlouhá 423 m s překážkami umístěnými do výše 2,5 - 6 m. Unikátem je vedení lanové dráhy nad řekou Bečvou. Dráha je vybudována v přírodním prostředí lesoparku a má 40 vzájemně propojených úseků se 162 překážkami. Její součástí je asi 150 m lanovek - sjezdů. K odreagování a pro zábavu slouží minigolf.

Ceny: Lanová dráha 200 Kč/os, G-Jump 150 Kč/os, Rotoball 150 Kč/os, Minigolf 30 Kč/os, Dětský park 20 Kč/os, Překážková, dráha -zdarma, Indiánská vesnička -zdarma, Dětský koutek - zdarma.

Kde se baví dospělí (sami): koupaliště, nedaleko je Valašské muzeum v přírodě, v parku je stylová restaurace

Možnost nechat děti samotné: ne

Dobrá dostupnost a bezproblémové možnosti parkování.

 

 

Otevírací hodiny
Gibon park
Denně 9 – 20 hod
Restaurace
Denně 9 – 23 hod
reklamní pruh
Normalni verze