Růžek
ikonka
Jazyková škola AHA

Jazyková škola AHA

Naše jazyková škola Vám již několik let nabízí kvalitní výuku angličtiny, němčiny, ruštiny, italštiny, francouzštiny a španělštiny. Pomaturitní studium angličtiny a ruštiny je zařazeno do vyhlášky MŠMT ČR.

Adresa - ukázat na mapě

Kojetínská 1247, 767 01 Kroměříž, Tel/Fax: 776 183 447, 573 344 879
E-mail: info@jazyky-aha.cz, WWW: http://jazyky-aha.cz

Zvitšit Zvětšit fotografii

Náš tým lektorů tvoří zkušení pedagogové, kteří se neustále zdokonalují prostřednictvím metodických seminářů a workshopů. Jsme schopni připravit jazykové kurzy tak, aby vyhovovaly všem generacím - od dětí až po důchodce.

Jazykové kurzy

Naše jazykové kurzy jsou zaměřeny na praktické použití jazyka v běžněm životě. V hodinách se snažíme rozvíjet a procvičovat všechny aktivity, které jsou potřebné pro osvojení cizího jazyka.

Kurzy s maximálním počtem 8 studentů probíhají v přátelské atmosféře. Pro výuku používáme moderní učebnice a audiovizuální pomůcky. Výuku s českými lektory můžete doplnit konverzačními kurzy s rodilými mluvčími.

Jazyková škola AHA - Mgr. Andrea Hanáková působí v Kroměříži od roku 2001. Vzniku této školy předcházelo několikaleté získávání zkušeností na vysokých školách pedagogického zaměření, praxe na základních a středních školách, pobytech v zahraničí, soukromé výuce jednotlivců i skupin, překladatelství a tlumočnictví již od roku 1997. Sídlíme v pronajatých prostorech na Kojetínské ulici (v blízkosti centra města), kde máme v současné době čtyři vybavené učebny a zázemí. Od roku 2006 jsme  zařazeni do vyhlášky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a jsme oprávněni užívat titul škola.

Naše jazyková škola je v současné době schopna uspokojit veškeré vaše požadavky v zajištění kvalitní a kvalifikované výuky anglického, německého, ruského, italského, francouzského a španělského jazyka. Kromě individuální a hromadné výuky poskytujeme kvalitní služby v oblasti překladatelství, tlumočnictví a korektur, což potvrzuje dlouhodobá spolupráce se zlínskými a olomouckými jazykovými a překladatelskými agenturami a členství v Jednotě tlumočníků a překladatelů.

Původním záměrem agentury bylo pořádat pouze roční odpolední kurzy jazyka anglického, ale díky neustále se zvyšující poptávce byla naše nabídka rozšířena o další jazyky - německý, ruský, italský, francouzský a španělský. V současné době zajišťujeme výuku v dopoledních, odpoledních, večerních, víkendových a letních intenzivních kurzech pro všechny typy pokročilosti. Již od vzniku agentury pořádáme výuku nejen dospělé, ale i pro děti. Ve všech typech kurzů i při individuální výuce vedeme studenty k samostatnosti a schopnosti se správně vyjadřovat, podporujeme jejich kreativitu a rozvíjíme veškeré jazykové dovednosti.

Díky maximálnímu počtu 8 studentů ve skupině se nám daří rozvíjet především komunikační dovednosti. Pro osvojení gramatických jevů a slovní zásoby používáme vlastní materiály, nejrůznější jazykové hry a audiovizuální techniku. Důkazem spokojenosti našich studentů je neustálý nárůst dalších zájemců o studium cizího jazyka. Z původních dvaceti odučených vyučovacích hodin týdně se výuka rozrostla na současných 100 - 120 hodin týdně. Kvalitní výuka je zajištěna kvalifikovanými lektory. Největší procento tvoří vzdělávání v oblasti jazyka anglického, dále jazyka německého, ruský a italský jazyk jsou na stejné úrovni. Kromě výuky široké veřejnosti zajišťujeme i firemní výuku - individuální i hromadnou.

 

Odpolední a večerní kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny
Denní pomaturitní studium angličtiny a ruštiny akreditováno MŠMT ČR
Přípravné kurzy FCE, Zertifikat Deutsch
Kurzy pro děti od 5ti let
Intenzivní kurzy
Letní jazykové tábory
Individuální výuka
Překlady a tlumočení
reklamní pruh

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Penzion a restaurace Zlobice

Penzion a restauraci Zlobice najdete v blízkosti krásného města Kroměříž, nazývaného ...

Restaurace ikona
Restaurace

Vegetariánská restaurace

Restaurace se nachází v samém centru historické Kroměříže, jen několik kroků od vcho...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Kostel sv. Mořice

Kostel sv. Mořice je situován v historickém centru města, na Stojanově náměstí....

Zámecká galerie

Významnou součástí Arcibiskupského zámku v Kroměříži je proslulá obrazárna, představu...

Sněmovní sál

Po požáru zámku v roce 1752 shořelo druhé poschodí a střecha severozápadního křídla z...

Kostel sv.Jana Křtitele

Stavitelství vrcholného baroka na Moravě představuje kostel sv. Jana Křtitele na Masa...

 
 
 

Hledáte dům, byt, pozemek

.. či pronájem v Kroměříži? Katalog zde.

Televizní program

Přehled reportáží, pořadů a jejich obsahy.

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý