Růžek
ikonka
Kósek dobra...

Datum: 27. 3. 2007, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

..reklamní projekt na kromeriz.cz

ilustracni obrazek

  V životě si každý z nás přeje být šťastný, je to jakási vrozená touha člověka. Naše sny a cíle mohou být ale často klamné a proto mnoho z nás pociťuje i nenaplnění této touhy, aniž bychom věděli proč. Dostáváme se často do situací, ve kterých jednáme tak, jak bychom sami nechtěli... Jsme pak podráždění, nespokojení a nešťastní. Důkazem o tom jsou různé zprávy, které nás informují o vysokých počtech rozvodů, týraných dětech, exekucích, vraždách a krádežích. Působí na nás také všudypřítomná reklama, která nás ujišťuje, že budeme šťastní, pokud budeme užívat či nakupovat právě ty určité výrobky. Budeme pak bezchybně vypadat, ještě lépe jednat, budeme prostě ideální a podle reklamy bychom se také jaksi měli radovat z toho, jak všichni okolo nás pak puknou závistí. A tak vyděláváme čím dál tím víc, nakupujeme a spotřebováváme, přes zrychlující se životní tempo téměř zapomínáme na své blízké a nakonec zjistíme, že hledáme asi na špatných místech, neboť naplnění pocitem štěstí se nějak nedostává. A ani se asi nedostane, pokud ho budeme hledat všude kolem sebe, jen ne v sobě. Často si přes různé vlivy donesené z dětství neuvědomujeme, že musíme přijmout sami sebe takové, jací jsme a také, že za svůj život a za svá rozhodnutí musíme přijmout plnou zodpovědnost a to všechno především s Láskou. Za každým problémem se totiž skrývá nedostatek lásky a porozumění a nejčastějším zdrojem chronického pocitu neštěstí je právě neúspěch v lásce.

 

   V knize od Johna Powella s názvem Štěstí začíná uvnitř se píše, že před několika lety se skupina vědců rozhodla prozkoumat způsob, jak docílit úspěchu při hledání štěstí. Nejprve to vypadalo beznadějně, nejspokojenější lidé neměli nic společného. Někteří nedokončili ani základní školu, jiní měli doktorát, někteří žili v chudobě, jiní pocházeli z bohatých rodin, avšak nakonec se podařilo definovat určitý pojem, který měli všichni tito lidé společný. Byli to „ti, kteří hledají dobro“. V sobě, v ostatních, ve všech životních situacích.

Děkujeme sponzorům projektu:

hspace=0

 

Reklamní projekt na podporu dobra a slušnosti v nás a kolem nás

   V každém, i v tom „nejlepším“ člověku je kousek zla, stejně jako v tom, „nejhorším“ zase kus dobra. A prostředí v němž žijeme podle své povahy „pomáhá zviditelnit“ tu lepší či tu horší část našeho nitra. Špatné okolí a příklad samozřejmě podporuje zlo, dobré dobro.

   Za naši redakci Kroměříž.cz mohu otevřeně říci, že sice nevíme, zda jsme spíš slušní a dobří s kusem zla, či spíš špatní s kouskem dobra v našem nitru, ale důležitější než toto poznání je naše rozhodnutí pomoci kultivovat směrem k dobru prostředí v němž žijeme, aby to lepší v nás mělo větší odvahu vystupovat ze své skrytosti. 

  Zkušenost totiž hovoří, že dobro to má ve světě ve všech oblastech života těžší než zlo. Povaze člověka je totiž, bohužel, přirozenější a snadnější, neřku-li i „příjemnější“ působit zlo než dobro. Je snadnější rozdávat rány než je trpělivě a pokorně snášet, je možná krátkodobě úspěšnější a podnikatelsky účinnější korumpovat úředníky, než poctivě podnikat, je zdánlivě příjemnější užívat si naplno rozkoší života, než žít věrně v manželství.

   Dobro to tedy nemá ve světě jednoduché, a to je právě důvod, proč vzniká tato iniciativa a proč hledáme podporu mezi všemi lidmi podobného názoru.

    Jak řekl Edmund Burke (1729-97) “Pro vítězství zla stačí, když slušní lidé nebudou dělat nic.”

 

V čem spočívá reklamní projekt "Kósek dobra"?

 Je-li v silách slova a obrazu pomoci nacházet a kultivovat v člověku více to dobré, než zlé, pak to je i VIZÍ portálu Kroměříž.cz.

   Naším CÍLEM je, abyste se s touto naší vizí setkávali na pozadí našeho každodenního snažení při přinášení zpráv, aktualit, komentářů, povzbuzení, ale i kritických pohledů, či smutných událostí. Přitom si samozřejmě neděláme žádné iluze o míře našich možností takto zprostředkovaně měnit svět kolem nás. To lze účinně pouze vlastním příkladem, pokud sami budeme žít to, o čem hovoříme že je dobré, a že by se žít mělo.

 

   Chceme využít reklamních bannerů k propagaci slušného chování, ke konkretizaci dobrých skutků v našich životech a k uvědomování si těch nejdůležitějších hodnot.

Odkaz reklamních bannerů je směrován na poděkování konkrétním sponzorům a odtud je směrován na webové stránky sponzora. Sponzorům nabízíme i další podporu na našich stránkách, a to ve formě článků a pravidelného informování o dění ve firmě. 

 

   Nemáme velké možnosti, nabízíme co máme. Internetový portál Kroměříž.cz  navštěvuje denně kolem 1400 návštěvníků, kteří denně zhlédnou průměrně 12 tisíc stran.

 

   Těšíme se na spolupráci se všemi lidmi i firmami dobré vůle, kteří věří v to lepší v člověku, a kteří si současně uvědomují, že pro jeho zviditelnění je nutno i něco dělat. Třeba i prostřednictvím „Kósku dobra“.. 

 

  

                                         Za redakci kromeriz.cz 

                                                 Ludvík Šojdr

 

Některé příklady bannerové reklamy Projektu "Kósek dobra":

 

reklamni prouzek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Restaurace a kavárna Scéna

Nabízíme posezení v příjemném prostředí kavárny a restaurace s širokým výběrem jídel ...

Restaurace ikona
Restaurace

Restaurace a kavárna Scéna

Nabízíme posezení v příjemném prostředí kavárny a restaurace s širokým výběrem jídel ...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Podzámecká zahrada

Podzámecká zahrada je přírodně krajinářský park se zahradními stavbami - Rybářský pav...

Historie města

... přezdívané Hanácké Athény ... Prvopočátky města jsou přisuzovány trhové vsi, k...

Sněmovní sál

Po požáru zámku v roce 1752 shořelo druhé poschodí a střecha severozápadního křídla z...

Biskupská mincovna

Biskupská mincovna ze 17. století byla po 200let místem ražby mincí a medailí olomouc...

 
 
 

Televizní program

Přehled reportáží, pořadů a jejich obsahy.

Inet objednávání - MěÚ Kroměříž

Elektronické rezervace, systém WebCall...

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý