Růžek
ikonka
Náměstek hejtmana kontroloval silniční stavby

Datum: 30. 6. 2020, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

... ŘSZK ...

ilustracni obrazek

 

Náměstek hejtmana kontroloval silniční stavby

 

Uherský Ostroh, Tučapy, Mistřice - Tři silniční stavby na Uherskohradišťsku byly cílem kontrolní návštěvy náměstka hejtmana Zlínského kraje Pavla Botka a ředitele Ředitelství silnic Zlínského kraje Bronislava Malého. Je předpoklad, že rekonstrukce silnic v Uherském Ostrohu, Tučapech i Mistřicích budou v letošním roce řádně dokončeny.

 

Náměstek hejtmana Pavel Botek si ve čtvrtek 18. června prohlédl tři investiční stavby v okolí Uherského Hradiště a seznámil se blíže s postupem jejich realizace. Jde o průjezdní úseky v Uherském Ostrohu, Tučapech a Mistřicích. Všechny uvedené stavby se realizují v těsné koordinaci se stavebními objekty financovanými místními samosprávami.

 

V Uherském Ostrohu se upravuje přes 650 metrů dlouhý úsek silnice II/495 od křižovatky se silnicí I/55 po obloukový most přes Moravu. „Práce probíhají velmi dobře, zhotovitel je dokonce v předstihu před schváleným časovým harmonogramem," informoval ředitel ŘSZK Bronislav Malý. S ohledem na vytrvalý déšť se schůzka se starostou města Vlastimilem Petříkem uskutečnila v budově radnice. „Projednali jsme další postup prací, hovořili jsme o vyvolaném přemístění zastávek linkové veřejné dopravy a o dočasném režimu silničního provozu ve městě," řekl náměstek hejtmana Pavel Botek.

 

Z Uherského Ostrohu odjeli náměstek hejtmana a ředitel ŘSZK do obce Tučapy, ve které se zhotovitelské sdružení pustilo do celkové výměny vozovky silnice III/4275 v délce téměř jednoho kilometru. Postup prací je zde závislý na dokončení souvisejících staveb obce - výměně vodovodu a nové kanalizaci. Opět následovalo setkání na obecním úřadě, kde byl další harmonogram stavby konzultován se starostou Bronislavem Rezkem a stavbyvedoucími.

 

Posledním cílem kontrolní cesty náměstka hejtmana na Uherskohradišťsko byla rekonstrukce silničního průtahu III/49728 v Mistřicích. Průtah bude zcela nový po dokončení 550 metrů dlouhého úseku. V současné době zde probíhají obecní akce - přeložky vodovodů, sdělovacích kabelů a oprava kanalizace - a na ně navazuje po etapách výměna konstrukce vozovky. V probíhající etapě je silniční provoz sveden na místní komunikace. Návaznost prací, termíny a etapizace byly předmětem jednání na obecním úřadě se starostou Vlastimilem Jánošem a zástupci zhotovitele.

 

„Práce na našich stavbách jsou v plném proudu. Věřím, že se ověřeným zhotovitelům, kterým jsme tyto zakázky svěřili, podaří vše dokončit podle harmonogramů a ve stanovených termínech do konce listopadu letošního roku a že naši občané v Uherském Ostrohu, Tučapech i Mistřicích získají ve svých obcích kvalitní a bezpečné silniční úseky," uzavřel náměstek hejtmana Pavel Botek.

 

Zdroj: rszk.cz

 

 

 

 

 

reklamni prouzek

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tyto informace byly vytištěny z portálu Kroměříž.cz [www.kromeriz.cz] – průvodce městem i regionem.
Veškerý obsah je chráněn autorským zákonem a jeho zneužití pro jiné než osobní účely je postižitelné dle Zákona Autorského a pozdějších předpisů.

© 2006, Kroměříž.cz

 
 
 
Ubytovámí
Ubytování ve městě

Hotel Octárna

Hotel Octárna se nachází v centru historické Kroměříže, jen několik minut chůze od ...

Restaurace ikona
Restaurace

Caffé Scéna

Nabízíme posezení v příjemném prostředí kavárny a restaurace s širokým výběrem jídel ...

Pamětihodnosti ikona
Pamětihodnosti

Kostel sv. Mořice

Kostel sv. Mořice je situován v historickém centru města, na Stojanově náměstí....

Zámecká galerie

Významnou součástí Arcibiskupského zámku v Kroměříži je proslulá obrazárna, představu...

Kostel sv.Jana Křtitele

Stavitelství vrcholného baroka na Moravě představuje kostel sv. Jana Křtitele na Masa...

Podzámecká zahrada

Podzámecká zahrada je přírodně krajinářský park se zahradními stavbami - Rybářský pav...

 
 
 

Televizní program

Přehled reportáží, pořadů a jejich obsahy.

Městský úřad v Kroměříži

Potřebuji vyřídit na MěÚ v Kroměříži...

Hledáte dům, byt, pozemek

.. či pronájem v Kroměříži? Katalog zde.

inzerce

Zápis firem do katalogu

Kroměříž.cz nabízí firmám: propagaci Vaší značky, produktů či služeb, způsob zviditelnění Vaší firmy, informace pro stávající i případné klienty o Vaší nabídce, výrobcích či službách firmy, inzerci na internetu, efektivní formy propagace za příznivé ceny. Napište nám na redakce@kromeriz.cz ...


Důležitá telefoní čísla

 

Užitečné odkazy na internetu

Policie ČR, Městská policie
573 331 153, 573 321 156
 
Počasí
TAXI
573 341 020, 777 686 858
 
Mapy
MÚ Kromeríž
573 321 111
 
Jízdní řády
Infocentrum regionu
573 331 473, 573 334 191
 
Rezervace ubytování
Rychlá lékarská pomoc, LSPP
155, 573 322 580, 573 322 263
 
Kulturní přehledy

Služba a provozovatel:

Kroměříž.cz, Copyright © 1997 - 2007.
Reaia s. r. o., Inetrans, Poski.com
Informace o serveru Kroměříž.cz

Vstup pro inzerenty

Zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
V případě, že jste osobní údaje zapomněli,
kontaktujte technickou podporu.
OK
růžek levý růžek pravý