Dívčí hokej v Kroměříži! O víkendu se tu koná True Challenger Cup 2018 Girls, U13

Datum: 26. 4. 2018, autor: ikonka autora Redakce , Funkce: ikonka tisku Tisk

... SZMK ...

ilustracni obrazek

Dívky pěti natěšených týmů na sobotu 28. 4. a na neděli 29. 4. zakotví tady v Kroměříži, aby svedly mezinárodní turnaj. Atraktivní True Challenger Cup. Účastní se hned 3 celky "Dívčího hokeje" (Červený Dívčí hokej, Černý Dívčí hokej a Bílý Dívčí hokej), dále pak německé Ice Hockey Girls a výběr Slovenska. Zimní stadion v Kroměříži uvidí jistě krásnou podívanou, maximální snahu a výkony všech hokejistek. Turnaj pořádáme pro šikovné sportovkyně narozené v roce 2005.

Jednotlivé týmy hrají každý s každým. Hrací doba činí 2x20 minut čistého času. Každá část hry (poločas) se počítá zvlášť a udělují se za ni body (výhra = 2 body, remíza = 1 bod). V případě, že v celém zápase dosáhnou soupeři stejného počtu bodů (výhra a prohra v obou polovinách nebo dvě remízy), je vítězem celého zápasu to družstvo, které v něm vstřelilo celkově více branek. Pokud je i celkové skóre utkání vyrovnané, rozhoduje o vítězi celého zápasu samostatný nájezd, bezprostředně po skončení zápasu. Za celkové vítězství v utkání se ve skupině uděluje 1 bod navíc.

Jakmile děvčata posledním mačem uzavřou boje ve skupině, rozdá si to průběžně třetí celek se čtvrtým v nemilosrdné bitvě o bronz. Očekávané, vytoužené finále, velký zápas o trofej, bude sveden mezi dívčí partou dosud druhou a vítězkami ze skupiny. O pořadí ve skupině rozhodují (v této posloupnosti) počet bodů, vzájemný duel, skóre, vyšší počet vstřelených branek, nebo v krajním případě los.

Vylučování je klasické, udělují se dvouminutové tresty. Protesty se podávají do deseti minut po utkání s kaucí 500 Kč. V případě uznání protestu bude kauce vrácena.

Mladé slečny z hokejových klubů České republiky startují na platné registrační průkazy. Zahraniční bojovnice na platné cestovní pasy. Pořadatelem mezinárodního turnaje je Hockeytalentschool a ředitelem podniku pan Slobodan Rusko. Uvádíme na něj i kontakt...
Slobodan Rusko –
mobil 608 255 886
email
s.rusko@seznam.cz

Hokejová Kroměříž se ráda podílí na pořádání krásného turnaje, lítých a kvalitních bojů řady inspirací. Také hokejistky umějí s kotoučem věci podnětné a skvělé, navíc dají své milované hře roucho dívčí noblesy a až netušené všestrannosti. Kroměřížský zimní stadion je podpoří s pokorou a stále novým obdivem.

Zdroj: szmk.cz